Fotografia Noworodkowa | Sesja Noworodkowa

fotografia-katowice-543

Fotografia Noworodkowa | Sesja noworodkowa | Twoja pamiątka na lata…

Sesja noworodkowa to chwila szczególna, to tu właśnie obserwuje najpiękniejszą chwile w życiu rodziców, cud życia.
Spojrzenia pełne ciepłą, szczęścia i satysfakcji, takie chwile daje jedynie ten rodzaj fotografii jakim jest fotografia noworodkowa.

Wasz maluszek zmienia się niemalże codziennie, każda chwila jest cenna i ulotna. To właśnie z myślą o zatrzymaniu tego czasu szczęścia powstała sesja noworodkowa, najpiękniejsza fotografia uczuć.

O Sesji Noworodkowej

Pierwsze 3 tygodnie życia Waszego maluszka  to najlepszy czas na wykonanie sesji, pamiątki na lata. Sen to podstawa sesji noworodkowej, najlepsze warunki to właśnie pierwsze dni życia. Noworodek w pierwszych dniach życia ma spokojny i głęboki sem, i nie jest jeszcze wrażliwy na wszelkie bodźce zewnętrzne. Starsze maluchy są już o wiele bardziej czujne i ruchliwe, a ciekawość świata jest coraz większa. Ponadto po 3 tygodniu życia często pojawiają sie skazy skórne.

Jeśli Wasze dziecko jest trochę starsze, a marzysz o sesji, skontaktuj się ze mną! Dzieci są różne, a każde z nich wyjątkowe, inaczej się zachowuje zrobimy mu sesje niemowlęca która będzie nieco inna niz te ze śpiącymi skarbami ale będzie równie wyjątkowa!

Podczas każdej sesji fotografuję maluszka, ale staram się również zachęcać rodziców do wspólnych kadrów, to właśnie na tych fotografiach widać więź i miłość jaka w sobie macie, to bezcenna pamiątka.

Zaplanujcie Sesje

Sesje noworodkową zaplanujcie z wyprzedzeniem, najlepiej kiedy jesteś jeszcze w ciąży, wtedy masz czas na przemyślenia i organizacje. Kiedy urodzi się maluszek, czas będzie odmierzany zupełnie inaczej, a szczęście, zachwyt i zmęczenie często sprawiają, ze nim się „odwrócimy” mija pierwszy miesiąc…

Sesja noworodkowa – gdzie, kiedy i jak długo

W moim studio w Katowicach lub w Waszym domu. Najlepszy okres jak juz wspomniałam to miedzy 5 a 21 dniem życia (życia…, czyż to nie brzmi cudnie :).
Trudno jednoznacznie określić ile trwa sesja noworodkowa, jedno jest pewne, nigdy się nie spieszymy. To malec dyktuje warunki. Najczęściej jednak są to 2-4 godzin.

Czy można przygotować się do sesji? 

Oczywiście! Jeśli to czytasz to już jest sukces 😉
Dziecko przede wszystkim musi być zdrowe. Dobrze żeby nie spało jakąś chwile przed przyjazdem, musi być również nakarmione, najlepiej nakarmić je tuz przed sesja wtedy będzie smacznie spało. Studio czy też pokój w którym odbywać się będzie sesja powinien być odpowiednio nagrzany tak jak do kąpieli malca. W sesjach noworodkowych wykorzystuje najczęściej światło naturalne, a w zależności od potrzeby doświetlam światłem ciągłym (nie, nie błyskam malcowi w twarz;), nie stosuję lamp błyskowych przy sesjach z najmłodszymi. Wszystkie potrzebne do sesji rekwizyty czy to kocyki czy czapeczki, opaski na główkę przywożę ze sobą, jeśli macie coś co chcielibyście uwiecznić na zdjęciach przygotujcie to a razem nad tym pomyślimy.

Oferta – Fotografia Noworodkowa Katowice i Śląsk

Ceny pakietów zaczynają się już od 350 zł
Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do kontaktu: photographyasc@gmail.com

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało!
ZAPRASZAM!
photographyasc@gmail.com
500 265 949

Lenka, Fotografia Noworodkowa

Lenka, Fotografia Noworodkowa

Dodatkowo, poza zdjęciami, zawsze staram się dodać coś specjalnego właśnie dla Was.

oli1

Jeśli chcecie przeczytać jeszcze więcej o sesjach noworodkowych zapraszam jeszcze TU