Fotografia noworodkowa a rodzice maleństwa.

fotografia noworodkowa

Drodzy rodzice… fotografia noworodkowa to ogromna przyjemność ale i wielka odpowiedzialność.
Zawsze dokładam wszelkich starań aby Wasze maluszki były u mnie dopieszczone i spokojne.
Bezpieczeństwo, wygoda i spokój Waszego dziecka są moim priorytetem, to właśnie dlatego sesja noworodkowa nie jest obarczona ramami czasowymi, to maluszki wyznaczają jej czas.
Podczas sesji maluch rządzi, możecie spokojnie go nakarmić, przewinąć i utulić. Zawsze dbam o to by było mu ciepło i przytulnie. Ale to nie wszystko…

Teraz o Was drodzy rodzice 😉 Jesteście jednym z najważniejszych ogniw, składających się na udaną sesje noworodkowa. To w dużej mierze od Was właśnie zależy jej jakość i powodzenie. Zastosujcie się proszę do moich rad a może nawet i  wytycznych, a będziemy wspólnie zadowoleni z Naszego (dokładnie tak!) dzieła. Zawsze rozmawiam z rodzicami i proszę by stosowali się do kilku zasad, dla ogólnego dobra.

Najlepszy dla malucha czas na wykonanie sesji to pierwsze 2 tygodnie życia, to ważne ponieważ  Wasze dzieciątko pamięta jeszcze swoje ułożenie z życia płodowego, tak więc jest bardzo podatny na „układanie”.
Głęboko śpiący noworodek jest również bardzo elastyczny.
Pamiętajcie także i o tym, że wiele póz jakie widzicie na fotografiach czy tez w internecie, to często manewry graficzne które osiągana si dzięki obróbce w programach, np. fotograf retuszuje częśc tła czy rękę lub palec podtrzymujący maluszka.

Jeśli pomimo tego co tu przeczytaliście, nadal nie jesteście zdecydowani czy tez boicie wybrać się na taką sesję to po prostu tego nie róbcie.
Wasz stres nie wpływa korzystnie na maluszka.
W takiej sytuacji lepiej zdecydujcie się na naturalną sesję w stylu reporterskim która będzie równie piękna pamiątką.

Zapraszam do lektury  FAQ czyli najczęstszych pytań