Fotografia Noworodkowa, niepokoje rodziców…

fotografia-noworodkowa-czestochowa

Moi Kochani rodzice, sesja noworodkowa to ogromne przeżycie dla Was rodziców, i jest zupełnie uzasadnione!
To Wasz maleńki skarb, którego kochacie z każdą minutą coraz bardziej i mocniej…
To właśnie dlatego nie ograniczamy takich sesji czasowo do godziny czy 2, tu rządzą maluchy!

Fotografia noworodkowa to dla Was drodzy rodzice liczne obawy o to czy dziecko będzie spało, czy będzie grzeczne i będzie współpracowało, czy aby na pewno nie zmarznie, i co najważniejsze czy będzie bezpieczne!

Obiecuje Wam moi Kochani rodzice, że na te kilka godzin, kiedy jesteśmy razem Wasze dziecko staje się również i moim skarbem i traktuje je wówczas jak swoje własne!
Dbam ze szczególna troską o to, by było bezpieczne, aby było mu ciepło i przytulnie. To są moje absolutne priorytety.

Zawsze uprzedzam Was Drodzy Rodzice abyście nie nastawiali się na wszystkie możliwe pozy i ujęcia.
Niezwykle często już podczas sesji noworodkowej zmieniam koncepcje i dostosowuje moje działania Waszego dziecka, sytuacji i jego upodobań. To maluszki dyktują warunki.

Często bywa tak, że maluszek długo nie chce zasypiać, w takich chwilach również powstają piękne ujęcia, zależy to przede wszystkim od temperamentu i humorku modela.
Nawet wtedy staram się stworzyć odpowiedni klimat do snu a w międzyczasie… robimy zdjęcia w zbliżeniach, w kokonikach, to pięknie wycisza i uspakaja przypominając przytulne czasy brzuszkowe.
Noworodek uwielbia być zawinięty, otulony w kokon.
Maluszek wówczas szybko się uspokaja, a najczęściej zasypia po pewnym czasie zaśnie…..

Zatem drodzy rodzicie, Nasze Maleństwa nie zawsze mają ochotę spać, i pamiętajcie, ze jest to zupełnie normalne i nie jest to powód do stresu. Czasem przeszkadza im koleczka czy bolący brzuszek wzburzony przez nadmierne gazy lub po prostu, jak każdy, mają gorszy dzień. Wówczas powstają takie fotografie jak ta poniżej.

Fotografia noworodkowaKażda sesja noworodkowa to ogromne wyzwanie i przygoda w której nie zawsze można wszystko przewidzieć czy  zaplanować….

Pamiętajcie jednak, ze Wasz niepokój powoduje nie potrzebne nerwy i stres, który dziecko momentalnie wyczuwa.
Zmienia się wówczas smak pokarmu a to znacząco wpływa na maluszka.

Sesje noworodkowe to niezapomniane przeżycia, nie tylko dla Was Kochani rodzice, ale i dla mnie. To najpiękniejsze zdjęcia, bo cóż jest piękniejszego od niewinności życia.
To właśnie dlatego tak bardzo je Kocham…