Fotografia Dziecięca | Fotografia Niemowlęca | Sesja Dziecięca

sesja dziecieca fotografia dziecieca

Fotografia dziecięca, sesja niemowlęca to dla mnie cudowna możliwość łapania chwil tak bardzo bogatych w emocje,  to dla mnie urok świata.

Dzieci to najwspanialszy dar, a dla mnie najpiękniejszy temat do fotografowania, ich beztroska, ciekawość świata, szczerość często zakłopotanie czy nieśmiałość są fascynujące.

Każdy kolejny dzień maleńkiego życia niesie za sobą tak wiele emocji i zmian.
Kocham fotografie i zajmuje sie nią od lat, ale ta dziecięca, która ukradkiem dostawała się do mojego życia, zagościła w nim na dobre.
Tym się zajmuję, to sprawia mi przyjemność, to kocham.
Staram się uchwycić ulotne chwile przemijające z każdą minutą, naturalne piękno dzieci, chce zatrzymać czas… Dla Was! którzy kochacie najbardziej na świecie, abyście mogli w każdej chwili wracać do tych wspaniałych momentów, wspomnień i uśmiechów.

Sesja dziecięca i sesja niemowlęca może być wykonana w plenerze, lub w studio. Doskonałe są te spontaniczne kadry, wykonane podczas zabawy w plenerze lub w moim studio, nie przepadam za fotografią „ustawianą” która u maluchów 2-5 lat często jest po prostu niemożliwa ze względu na ich temperament i chęć poznawania świata.
Sesja plenerowa czy studio – każda z nich ma zupełnie inny przekaz i efekt końcowy.

Jeśli macie ochotę na wstrzymanie wspomnień zapraszam! Ustalamy idealną dla Was a przede wszystkim dla malucha porę do zdjęć, miejsce, szczegóły i działamy.

W zależności od wybranego miejsca to Ja przygotowuję cały sprzęt oraz wszystko co będzie potrzebne podczas Naszej sesji.
Liczy się dosłownie każdy pomysł, a tych mi nie brakuje …  Czas sesji jest dostosowywany indywidualnie, sesja zdjęciowa trwa około 2-3 godzin.

Sesje dziecięce to zawsze dobra zabawa i taki właśnie jest ich główny cel. Zdjęcia to taki produkt uboczny 😉